Odwiedziło nas: 76296 osób.
,
Aktualności
ZAPRASZAMY NA WYSTĘP NASZEJ MŁODZIEŻY
2019
10
23

W piatek 25.10.2019r. zapraszamy na występ naszej młodzieży w ramach III PODKARPACKICH SPOTKAŃ ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU.

Grupa teatralna z naszego Stowarzyszenia przyjęła nazwę: "CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY Z OFICYNY” i przedstawi miniaturę pt „Samarkanda”. Przedstawienie jest owocem kilkumiesięcznej pracy młodych artystów w trakcie zajęć teatroterapeutycznych prowadzonych przez p.Monikę Niećko.

 

SANS czyli Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku to powstały w Lublinie międzynarodowy ruch arteterapeutyczny osób niepełnosprawnych, instruktorów i wolontariuszy, którzy poprzez całoroczną pracę artystyczną dążą do zmiany sytuacji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Misja ruchu jest nam bardzo bliska a jest nią:

"Umożliwianie osobom niepełnosprawnym, ich instruktorom, wolontariuszom rozwoju indywidualnego i społecznego poprzez działania artystyczne. Dążymy do budowania i rozwoju środowiska osób niepełnosprawnych, ich integracji ze społeczeństwem oraz twórczego uczestnictwa w kulturze."

W Lublinie SANS trwają od 30 lat a my możemy uczestniczyć w nich w Przemyślu - zapowiada się niezwykle ciekawa uczta artystyczna.

 

ZAPRASZAMY !!!

Kapitał LudzkiUnia Europejska
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.